
Zelf Granola maken met I Just Love Breakfast.
Ik kreeg afgelopen week een pakketje toe van I Just Love Break Fast #8 granola… ik werd onmiddellijk getriggerd door de leuke kleurtjes die ik kon zien door de doorzichtige verpakking en zag dat er stukjes aardbei in verwerkt waren… Je moet weten dat ik een echte aardbei-lover ben en hier moeilijk kon aan weerstaan. Ik moest even geduld uitoefenen want ik moest toch ook leuke foto’s maken voor de blog. Vandaag was het de dag dat ik dit artikeltje wou schrijven dus mocht ik eindelijk aan de slag met de granola. Ik zorgde voor wat yoghurt, wat blauwe bessen en als top of the bill voegde ik de granola toe. Ik kan je garanderen… hier wil ik meer de dag mee starten. Die knapperige en frisse zomerse smaken van aardbei en mango waren hemels. Die eigen toegevoegde blauwe bessen waren eigenlijk totaal overbodig want er zat genoeg crunchie en beet in mijn granola. Echt een lekkere start van de dag!
DIY: I Just Love Breakfast #7 bakdoos
Ik ben dus ook is verder gaan kijken wat I Just Love Breakfast nog te bieden had en kwam al snel uit op een frisse site met het aanbod van nog meer granola’s die ik nu stiekem allemaal wil proeven. Maar wat nog leuker is… ze bieden een pakket aan met alle ingredienten die je nodig hebt om Granola te maken. Met deze bakbox kan je zelf de I Just Love Breakfast #7 maken met banaan en cashew. Want geef toe, deze tijden geven ons veel beperkingen maar ook vooral veel vrijgekomen tijd. De tijd die ik meer en meer nuttig aan het besteden ben om terug te genieten van de kleine dingen in het leven. Net zoals het maken van Granola met de bakdoos. In deze unieke bakdoos zitten havervlokken, bananenchips, cashewnoten, ingedikt appelsap en zijn netjes ingepakt en genummerd van 1 tot 7. Zo kan je met eenvoudige instructies het ambachtelijke karakter van de handgemaakte granola’s ervaren. Laag in gluten, rijk in smaak en vooral kraakvers!
De I Just Love Breakfast bakdoos van 800 gram kan men tijdelijk en enkel online bestellen op www.ijustlovebreakfast.be . Ga dus zeker eens een kijkje nemen!
Enjoy!
Zit je na het lezen van deze blog nog met een specifieke vraag, stuur me dan gerust een mailtje via info@blogvivant.be
Wil je als Bonvivant op de hoogte blijven schrijf je dan zeker in op de nieuwsbrief zodat je geen enkel blogbericht hoeft te missen. Ook is het altijd fijn als je men instagramkanalen even een follow geeft @stefaandewinter & @blogvivant.be


22 reacties
Joanne
Oh heerlijk, ik ben dol op granola!
Nicole Orriëns
Dat ziet er lekker uit. En wat leuk dat je op deze manier je eigen granola kunt maken.
Henk
Ziet er goed uit, ik vind het alleen zonde om gedroogd fruit als aardbeien te nemen, die zijn juist in deze tijd vers overal verkrijgbaar.
Lizzie
Oh dat klinkt helemaal niets verkeerd!
Frédérique
Wat leuk bedacht. Het geeft toch altijd voldoening om zelf iets te maken!
rachel
het lijkt mij heerlijk en heb het wel eens zelf gemaakt maar het blijft voor mij lastig aangezien ik niet alles mag dus dan word het een beetje een saaie granola !
Linne
Ziet er goed uit! Hier maken we ook vaak zelf granola
Janet
Ik kan me eigenlijk niet heugen wanneer ik voor het laatst granola heb gegeten. Het ziet er wel lekker uit moet ik zeggen.
Geld verdienen met Pinterest
Dit ziet er heerlijk uit, krijg meteen zin om mijn eigen granola te gaan maken.
Ik denk dat dit ook content is die het heel goed op Pinterest zou doen! Gebruik jij Pinterest al om je content te promoten?
Tessa
Dat klinkt als een lekker en gezond ontbijt
RaGaSto
Lekker! Ik ben er ook dol op. Je hebt me geïnspireerd om binnenkort maar weer eens een lading te gaan maken.
Maaike
Dat klinkt heerlijk en gezond
Beauty By Bibi
Oh wat fijn dit artikel! Ik heb net me bakje kwark met fruit op. Dit klinkt erg lekker!
Jasmijn
Wat een mooie verpakkingen, helaas zitten er nootjes in waardoor mijn vriend en ik veel ontbijtgranen niet mogen.
Lizette
Ik maak nooit zelf granola, maar het klinkt wel heel lekker! De fruit smaken erin lijken me lekker fris.
Felice Veenman
wat ik ook probeer…ik keer atijd weer terug naar die goede oude vertrouwde bruine boterham met kaas…
Francis | Mamazetkoers
Ik vind dit dus echt lekker als ontbijt en of lunch. Kan daar echt van genieten, zeker om hem zelf te maken. Ga jouw recept ook eens proberen.
Jasmina
dat ziet er lekker uit…lekker gezond!
Joyce - SomedayTodayNL
Oh wat leuk! Dit toch eens proberen want ik wil van de muesli af.
Manon
Wat een leuk idee! Ziet er leuk uit allemaal.
Lotte
Dat ziet er lekker uit.! En ook de verpakking vind ik er heel uitnodigend uitzien.
Anke (Fanke.nl)
Superleuk dat je op deze manier je eigen granola kunt maken! Ik geniet altijd extra van mijn eten als ik het zelf heb gebakken of gekookt. (: