Meer water drinken dankzij The Water Purifier.
We kennen ze allemaal de drankfonteintjes die we vinden op kantoor, in de wachtzaal of gewoon thuis. Ja dit kan ook gewoon thuis. Ik werd gecontacteerd om The Water Purifier te testen en zei hier natuurlijk ja op!
The Water Purifier zorgt ervoor dat we allemaal meer water drinken door middel van drankfonteintjes met ijskoud of heet water te voorzien. Toen we dachten waar we de koeler gingen zetten dachten we eerst in de garage maar nee we hebben ervoor gekozen om hem op de scheiding van keuken en woonkamer te plaatsen. Doordat we deze plaats regelmatig voorbij lopen denken we veel sneller om een glas water te drinken! Want geef toe thuis grijp je al snel naar frisdrank of vergeet je gewoon te drinken wanneer je eenmaal in je luie zetel zit.
The water purifier biedt water aan van eigen bodem. Ze noemen het dan ook Limburgs water dat door hen opgevolgd en gebotteld wordt. Het Limburgs Water bevatten weinig kalk en mineralen. Door de hoge zuiveringsgraad maakt dat het water goed geschikt is voor babyvoeding en nierpatiënten.
De waterkoelers zijn te verkrijgen onder een soort van huurcontract zonder kleine lettertjes van 36 tot 60 maanden en nadien ben je zelf eigenaar van het toestel. Verkies je om toch verder te blijven huren dan krijg je gewoon een nieuw toestel. Er is ook 3 jaar volledige omniumgarantie op de toestellen. De Flessen van 12 of 20 liter zijn bestelbaar en vanaf 5 gratis geleverd bij je thuis.
Gedaan dus met grote pakken water sleuren uit de winkel of plots beseffen dat het water op is. Met The Water Purifier altijd verfrissing bij de hand. Eén van de andere voordelen vind ik persoonlijk dat je er heet water mee kan nemen. Ideaal om een instant soepje, noodles of een snel een thee te maken.
Wij hebben dit toestel nu al 4 dagen en zijn bijna aan onze tweede fles bezig. Ik heb normaal echt moeite met 1,5 liter water per dag te drinken maar deze keer ben ik goed bezig met hydrateren! Deze goede gewoonte wil ik aanhouden 🙂
Wens je meer informatie over The Water Purifier voor thuis, kantoor of elders kan je HIER nog meer informatie vinden.
Wist je dat je drankkoelers bij je thuis kon installeren? Drink jij genoeg water per dag? Zou je ook zo een toestel aanschaffen?
Laat hieronder een berichtje na…
10 reacties
Lodi
Voor op kantoor vind ik het wel een makkelijke en goede oplossing, maar thuis drink ik zelf altijd wel goed. Wij hebben koud water aan de buitenkant van de koelkast en dit is eigenlijk ideaal. Ook omdat je er steeds langs loopt. Welheel makkelijk dat je het kan huren.
Yousra Yasmine
Wat een leuek revieuw! Ik dronk altijd te weinig water maar sinds kort heb ik een Dopper drinkfles die ik overal mee naar toe neem. Dus ik drink nu wel genoeg haha.
Liefs,
Yousra Yasmine
Krystle
Handige plek om hem daar neer te zetten! Wij lopen altijd langs de keuken en drinken dan ook vaak water uit de kraan ;). Ik drink eigenlijk de hele dag water en heb altijd een flesje bij de hand.
Zelf zou ik Dit niet in huis willen, maar op het werk is het zeker handig
Lindsey Beljaars
Hele leuke review. Ik drink gelukkig genoeg water, erg belangrijk!
Felice Veenman
Water drinken….het is echt iets wat ik mezelf heb moeten aanleren. Ik heb in d ekoelkas een fles ijskood kraanwater staan met een stengel munt
Naomi
goeie review inderdaad erg handig drink ook altijd te weinig
Annemarie
Goede review en zou voor mij (als nierpatiënt) zeker handig zijn, maar ik heb een hele mooie roze Chilly bottle. 😉 En het water bij ons bevat gelukkig niet zoveel kalk. Het kraanwater in Limburg wel volgens mij. Ik weet dat de opa van mijn man de waterkoker vaak onder het kalk had zitten. Dan is dit een mooie oplossing!
Daphne - verdraaidmooi
Klinkt erg handig. Ik probeer vooral met warm weer altijd een waterflesje bij de hand te houden.
Nicole Orriëns
Dat klinkt handig zeg. Ik drink nu altijd veel thee, en daarmee kom ik aan voldoende vocht.
An
Heb al enkele maanden een sodastream. En dat bevalt me.